Obrazek do opisu

Kim
jesteśmy?

U podstaw stworzenia Kancelarii Prawnej Melka & Brych-Kadziński legły wspólne zapatrywania na kwestie związane z prowadzeniem szeroko rozumianego doradztwa biznesowo-prawnego i akceptacja dla dynamicznie zmieniającej się roli prawników w dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej.

Drugim powodem, dla którego wspólnicy Kancelarii postanowili połączyć siły, jest umiejętność wszechstronnego oglądu każdej sytuacji, którą to obydwaj wspólnicy nabyli w trakcie swojej kariery zawodowej, doradzając podmiotom gospodarczym na każdym etapie ich działalności.

Trzecim filarem Kancelarii jest wzajemne zaufanie i niezmiennie optymistyczne spojrzenie w przyszłość bez względu na przeciwności.

Chcemy, aby te filary były także podstawą relacji budowanych z naszymi Klientami. Przykładamy najwyższą wagę do sposobu współpracy z Klientami, maksymalnie angażując się w świadczone usługi i dbając o to, aby przebiegała ona w atmosferze wzajemnego szacunku i pozytywnej energii.

Zespół Kancelarii Prawnej

pracownik

Radca Prawny

Paweł Brych-Kadziński

Ukończyłem z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, broniąc pracy magisterskiej pt. „Ujemny interes umowny”.

Jestem absolwentem Podyplomowych Studiów z zakresu Prawa Handlowego i Gospodarczego na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dzięki wieloletniej praktyce stałem się Specjalistą z zakresu prawa cywilnego, a także prawa gospodarczego i handlowego. W Kancelarii odpowiedzialny jestem za bieżącą obsługę klientów korporacyjnych oraz obsługę postępowań sądowych.

Doświadczenie zdobywałem także podczas pracy jako kierownik działu prawnego w spółce będącej jedną z większych firm budowlanych w województwie dolnośląskim.

Prywatnie, miłośnik historii drugiej wojny światowej, a także aktywnego uprawiania piłki nożnej oraz narciarstwa.

Skontaktuj się ze mną

pracownik

Radca Prawny

Paweł Melka

Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Jestem Specjalistą z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego, a także prawa gospodarczego i handlowego. W Kancelarii pozostaję odpowiedzialny za bieżącą obsługę klientów korporacyjnych oraz postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Obecnie sam sprawuje także funkcję syndyka w licznych postępowaniach upadłościowych, w których zarządzam majątkiem o wartości kilkunastu milionów złotych.

W trakcie wieloletniej praktyki bywałem prelegentem szkoleń z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. W swojej karierze zawodowej przez wiele lat piastowałem także funkcję dyrektora departamentu prawnego w jednej z wiodących w kraju firm budowlano-konserwatorskich, w której odpowiedzialny byłem za nadzorowanie procesów sądowych i nadzorowanie procesów gwarancyjnych.

Prywatnie, miłośnik literatury oraz motoryzacji.

Skontaktuj się ze mną

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Adres e-mail

biuro@mbkkancelaria.pl

Kontakt telefoniczny

+48 71 715 11 37

image