Polityka Drugiej Szansy.

Niewypłacalność firmy nie zawsze musi skutkować jej zamknięciem. Wprowadzenie w Polsce w 2016 roku prawa restrukturyzacyjnego to szansa na rozwiązanie problemów wewnątrz przedsiębiorstwa przy jednoczesnym poszanowaniu interesów wierzycieli i dłużnika. Dzięki kompleksowemu wsparciu w restrukturyzacji, jakie oferuje kancelaria prawna MBK z Wrocławia, możesz mieć pewność rzetelnego i fachowego doradztwa.

Jako kancelaria restrukturyzacyjna współpracujemy z podmiotami, które zajmują się finansowaniem działalności podmiotów w trudnej sytuacji finansowej, dzięki czemu całą niezbędną pomoc otrzymasz w jednym miejscu.

Staramy się aby każdemu z Naszych Klientów pomóc w najlepszy z możliwych sposób.
Znajdzie dla Państwa optymalne rozwiązania, dzięki którym m.in.:

  • Zachowamy przedsiębiorstwo,
  • Ochronimy kluczowe kontrakty,
  • Uniemożliwimy prowadzenie agresywnej windykacji,
  • Zawiesimy prowadzone już postępowania egzekucyjne,
  • Uniemożliwimy wypowiedzenie umów najmu (dzierżawy) obiektów, w których prowadzone jest przedsiębiorstwo (z uwagi na okoliczności zaistniałe przed wszczęciem postępowania restukturyzacyjnego),
  • Oczyścimy portfel zamówień z nierentownych kontraktów.

Wymienione powyżej możliwości to tylko mała część sposobów jakie daje nam ustawa Prawo restrukturyzacyjne.

Chcemy zmieniać sposób myślenia o zachwianiu płynności finansowej przedsiębiorstwa poprzez konfrontowanie się z problemem, a następnie poprzez i dzięki kompleksowemu procesowi restrukturyzacji, budować na nowo Państwa silną pozycję na rynku.

 

Specjalizujemy się w prawie restrukturyzacyjnym i prawie upadłościowym

Pamiętaj, że im szybciej skonfrontujesz się z problemem, tym większe są szanse na to, że uda Ci się zażegnać kryzys. Jeżeli instytucje komercyjne, do których zgłosiłeś chęć przeprowadzenia restrukturyzacji wydały decyzje odmowne, Twoje szanse nadal nie są przekreślone.

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu pod kierownictwem Pawła Melki, doświadczonego doradcy restrukturyzacyjnego, który pomoże Ci utrzymać firmę w ciężkim okresie.

Pomogę w restrukturyzacji
Twojej firmy

pracownik

Paweł Melka

W Kancelarii jestem odpowiedzialny za obsługę postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Pełnie również rolę syndyka. Dzięki doświadczeniu jestem w stanie pomóc Naszym Klientom kompleksowo.

pm@mbkkancelaria.pl

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Adres e-mail

biuro@mbkkancelaria.pl

Kontakt telefoniczny

+48 71 715 11 37

Pomogę w Twojej sprawie.

image

Test