Pomoc prawna dla konsumentów i przedsiębiorców

Kancelaria prawna MBK z Wrocławia specjalizuje się również w prawie upadłościowym. Sprawy, które prowadzimy dotyczą zarówno upadłości przedsiębiorców, jak również upadłości konsumenckiej.
Jeżeli z jakiekolwiek powodu Twoja firma okazała się niewypłacalna i musisz ogłosić upadłość, pamiętaj, że nie jest to koniec świata, a wsparcie doświadczonego prawnika może skutecznie ochronić Cię przed wieloma błędami, jakie możesz popełnić.

My również jesteśmy przedsiębiorcami, więc rozumiemy, jak trudne jest prowadzenie własnego biznesu i mamy świadomość tego, że konieczność ogłoszenia upadłości nie zawsze wynika z błędów popełnionych przed przedsiębiorcę. Dzięki nam zyskasz partnera, który przeprowadzi Cię przez procedurę upadłość. Zminimalizujesz w ten sposób możliwe straty.

Pomagamy również w szczególnym rodzaju procedury upadłościowej, tj. podczas upadłości konsumenckiej. Chociaż ten środek jeszcze do niedawna nie był zbyt popularny w naszym kraju, to z roku na rok decyduje się na niego coraz więcej osób. Jeżeli masz kłopoty finansowe, straciłeś pracę, nie możesz spłacić kredytu, jesteś zadłużony i nie prowadzisz działalności gospodarczej, masz szansę na uzyskanie całkowitego oddłużenia.

Chcesz wyjść na prostą i zapomnieć o kłopotach finansowych?

Umów się na spotkanie z jednym z naszych doradców, Pawłem Melką lub Pawłem Brych-Kadzińskim .

pracownik

Paweł Melka

Doradca restrukturyzacyjny i syndyk

Twoja Firma potrzebuje pomocy w zakresie restrukturyzacji bądź przeprowadzeniu procesu upadłościowego?


Skontaktuj się ze mną - wspólnie dobierzemy najlepszą drogę.

pm@mbkkancelaria.pl

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Adres e-mail

biuro@mbkkancelaria.pl

Kontakt telefoniczny

+48 71 715 11 37

dfdf

image

Chcesz wyjść na prostą i zapomnieć o kłopotach finansowych?

Umów się na spotkanie z jednym z naszych doradców, Pawłem Melką lub Pawłem Brych-Kadzińskim .