Pomoc w kłopotach
finansowych firmy

Żywimy głębokie przekonanie, że nigdy w Państwa w biznesie nie będzie konieczne sięgnięcie po instrumenty przewidziane ustawą Prawo upadłościowe. Co więcej, jesteśmy niemalże pewni, że korzystając w toku prowadzonej działalności gospodarczej z naszego doradztwa (poza sytuacją kiedy będzie to środek do osiągnięcia dalszych celów) nie będzie Państwo zmuszeni do uciekania się do ochrony przepisów upadłościowych.

 

Z drugiej jednak strony, zjawisko upadłości wpisane jest w ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej. Tak jak nasi Klienci, którym pomogliśmy w procesach upadłościowych sami jesteśmy przedsiębiorcami więc dokładnie wiemy, gdzie znajdują się pułapki, a gdzie szukać szans i okazji na dalszy rozwój.

Posiadamy niezbędne kompetencje poparte wieloletnim doświadczeniem, aby przeprowadzić Państwa przez proces upadłości nie tylko w sposób minimalizujący straty, ale przede wszystkim w sposób pozwalający na wykorzystanie zjawiska upadłości w sposób pozytywny unikając zagrożeń w przyszłości.

 

To jest właśnie przyświecająca nam filozofia działania – nawet w przeszkodach i trudnościach odnajdować możliwości. Jak mawiał Malcolm Forbes, „porażka jest sukcesem, jeśli wyciągniemy z niej lekcję”.

Upadłość to nie „koniec świata”, a upadłość przy wsparciu doświadczonych specjalistów to często klucz do tego, aby zacząć jeszcze raz, tym razem unikając błędnych decyzji.

Doradca restrukturyzacyjny / syndyk

pracownik

Doradca restrukturyzacyjny / syndyk

Paweł Melka

Twoja Firma potrzebuje pomocy? Skontaktuj się ze mną - wspólnie dobierzemy najlepszą drogę.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Adres e-mail

biuro@mbkkancelaria.pl

Kontakt telefoniczny

+48 71 715 11 37

image